Jestem

Witaj!

O tym, że nazywam się Basia Wnuk już wiesz ;) Jestem stworzeniem pisząco-malująco-śpiewającym. Wyrażam myśli poprzez słowo (zakładka Rozmyślam i poezja), muzykę (stworzone przeze mnie piosenki) oraz obraz (graficzne inspiracje i zabawne kolorowe akwarele Acoto). Czasem powstaje coś dłuższego, a czasem krótka forma – bardzo lubię w kilku słowach zawierać trafny przekaz. Uwielbiam to wplatać w kolory, żeby ładne opakowanie zachęcało do częstego smakowania podanych treści.

Najbardziej ze wszystkich słów lubię słowo „kocham”. Kocham marzyć, wyznaczać nowe cele, kocham być, kocham pisać i tworzyć. KOCHAM ŻYCIE. „Kocham” ma w sobie niezwykle czarujący ładunek emocjonalny, może dlatego właśnie wypowiadam go w myślach wciąż i na okrągło.

Staram się być osobą, która mimo wrodzonej wady dłoni (właściwie jej braku), żyje normalnie i w pełni! Bo w ostateczności – to przecież NIC, absolutnie ŻADNE ograniczenie (wiecie, że ograniczenia są głównie w naszych głowach, nie? ;)).

Zapraszam Cię więc do odkrywania w sobie piękna, motywacji i radości. Odkrywania dobra w obrazie, dźwięku i słowie. Poznajmy się!

Wasza Basia