Tapety

Witaj!

Poniżej znajdziesz tapety idealne na pulpit Twojego komputera. Strona będzie sukcesywnie powiększana o nowe kompozycje kolorystyczne i graficzne :)

Tapety będę umieszczać w trzech rozmiarach (1024×768, 1280×800, 1920×1080), tak żebyś mógł dobrać najodpowiedniejszy :) W razie gdyby jednak żaden rozmiar nie pasował, napisz do mnie poprzez kontakt, a wtedy na pewno takowy ode mnie otrzymasz ;)

Miłego korzystania!

p.s. Zapraszam też do inspiracji graficznych – memów, po bogatą dawkę obrazu i słowa ;)

p.ss. Jeśli nie jesteście pewni, jaka wielkość tapety będzie odpowiednia, ten krótki filmik poinstruuje Was jak możecie to sprawdzić: https://www.youtube.com/watch?v=UjldKE5OtUE.

TAPETA NR 4 – TO, CO NAJCENNIEJSZE

W pięknych barwach wplecione jedno z memowych myśli: „Dawać innych wszystko to, co ma się najcenniejszego. Tu i teraz.”. Sprawdźcie jak wygląda na Waszym pulpicie. U mnie bomba! :D

dawac-1024x768

TAPETA NR 3 – DROGI

Moje działania chcę w życiu kierować na cztery drogi – drogę równowagi, drogę pokory, drogę pasji i drogę realizacji. O tym dokładnie poczytasz we wpisie o drogach. Jeśli się z tym zgadzasz i chciał(a)byś mieć je przed oczami, tapeta stanie się dla Ciebie idealną przypominajką :) Zwłaszcza wtedy, gdy z którejś z tych ścieżek zaczniesz zbaczać ;)

drogi-1280x800

 

TAPETA NR 2 – TAJEMNICA

Myśl natchniona „Dla niektórych jestem tajemnicą. DLA BOGA NIE” – w samym centrum gwiezdnej tapety. Fantastyczne zdjęcia zrobione przez Michała Sętorka, podczas naszej wspólnej wyprawy do Tanzanii w 2014 roku (o całej naszej wolontariackiej eskapadzie możecie poczytać tu: Afryka 2014). Ściągacie? ;) Ja już mam!

tajemnica-1280x800

TAPETA NR 1 – SUPERMAN

Idealna dla tych, którzy lubią na pulpicie utrzymywać porządek, ale i dla takich, którzy dotychczas mieli na nim mnóstwo niepotrzebnych rzeczy i bardzo chcą to zmienić (to byłam ja ;)). Jest tu miejsce na ikony programów, miejsce na foldery i pliki, sfera na pliki do wyrzucenia i kosz, oraz… basiowa myśl ;) Czegóż chcieć więcej?

 

tapeta-1280x800_superman