Ebook

Okladka-ostateczna

Oddaję w Wasze ręce „Myśli pokornie przekorne”zbiór najcenniejszych i najważniejszych refleksji, jakie pojawiły się w ciągu pierwszych 5 lat bloga.

Pierwszy raz na blogu? Ten ebook będzie świetnym sposobem na pierwsze zapoznanie.

Ebook również do ściągnięcia w internetowej księgarni

ebookpoint


KILKA SŁÓW O EBOOKU

„Myśli pokornie przekorne” są dla każdego, kto chce się rozwijać, poszukiwać pasji i zmieniać siebie. Promieniują dobrym słowem, dają przestrzeń na refleksję nad własnym życiem, rozprawiają się z zazdrością, przebaczeniem, walką ze swoimi słabościami. Mówią o ludzkiej wartości i zapuszczaniu korzeni. Łapią ulotne zabawne chwile, aby rozbawiać i rozświetlać.

emilka_ebook

           SPECJALNA DEDYKACJA

„Myśli…” są dedykowane dla uroczej damy – Emilki, która zmaga się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Zbieramy na jej rehabilitację i leczenie. Niech więc ten ebook będzie podziękowaniem Wam za okazane wsparcie i pomoc, za które baaardzo dziękujemy! Emilka jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” – jej konto na stronie Fundacji znajdziesz tutaj. A poniżej konto dla Darczyńców:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:
17647 Lipińska Emilia Małgorzata darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

           OSOBISTE PODZIĘKOWANIA

Dziękuję tym, którzy pomogli mi na etapie tworzenia ebooka – zwłaszcza Kasi Rowińskiej, która namalowała projekt okładki i dokonała wstępnej korekty tekstu, drogiemu P.Ł. który sumiennie wytknął wszelkie niedoskonałości językowe. Dziękuję wytrwałemu na moje marudzenie Rafałowi Sosnowskiemu, który pomógł zrealizować mi Dobry Projekt wydrukowania ebooka w formie książeczki, stanowiącej cegiełkę w zbieraniu funduszy na rehabilitację Emilki. Bez was nic! Z wami wszystko :*

APLIKACJA NA TELEFON

Jeśli nie posiadacie czytników ebooków, to nie szkodzi! Możecie sobie ściągnąć aplikacje na smartfony, które umożliwią Wam jego przeczytanie, np. aplikację FBReader, działającej na urządzenia z Androidem i Windows Phone.

A jeśli wolicie formę papierową – skorzystajcie z pliku pdf-2, który przygotowany jest do samodzielnego druku ;)


PLIKI DO POBRANIA

Ebooka przygotowałam dla Was w czterech wersjach do wyboru – epub, mobi i pdf-1 (do czytania elektronicznego) oraz pdf-2 (do samodzielnego wydruku).


BEZ WAS NIC – Z WAMI WSZYSTKO

Udostępniajcie proszę dalej radosną wieść o ebooku. Wspólnie możemy jeszcze więcej! :)